Aktywna Mama z Niemowlakiem

aktywna-mama„Aktywna mama z niemowlakiem” to autorski program treningowy Aleksandry Matysiak, którego głównym celem jest stopniowy powrót mamy do formy, poprzez wykonywanie prostych ćwiczeń ze swoim dzieckiem. Program jest stworzony w taki sposób, by mogła ona wzmacniać i modelować sylwetkę jednocześnie bawiąc się ze swoim szkrabem.

Na zajęciach pracujemy nad rozluźnionymi po porodzie mięśniami brzucha, rozleniwionymi pośladkami i udami, w których zwykle po ciąży coś tam się odłożyło, spiętymi plecami, mięśniami klatki piersiowej, pozwalającymi utrzymać biust na swoim miejscu oraz zwykle słabymi u kobiet rękami, które będą musiały dźwigać coraz cięższego malca. Do wszystkich ćwiczeń staramy się maksymalnie zaangażować malucha. Na zajęciach jest też czas na relaks i rozciąganie.

Te spotkania to jednak znacznie więcej niż tylko zajęcia fitness. To dla mam również wspaniała okazja by wyjść z domu, spotkać inne mamy i w ciepłej, prawdziwie rodzinnej atmosferze porozmawiać, pośmiać się i zrelaksować, dodatkowo dla maluszków jest to okazja by poznać inne dzieci i wspólnie pobaraszkować. Dzięki połączeniu bliskości rodzicielskiej z dobroczynnym działaniem aktywności fizycznej korzyści z udziału w tych zajęciach czerpie zarówno mama jak i jej dziecko.

Aktywna w Ciąży

Program ćwiczeń dla przyszłych mam , które aktywnie chcą spędzić 9 miesięcy. Zajęcia z elementami Fit Ball, Pilates, Yogi, zakończone ćwiczeniami oddechowymi i relaksacyjnymi. Pomagają zmniejszyć bóle kręgosłupa i wzmocnić mięśnie posturalne oraz mięśnie kegla.Program treningowy jest bezpieczny i odpowiednio dobrany do każdego trymestru ciąży.