Zajęcia Fitness

Stretching

Metoda ćwiczeń polegająca na rozciąganiu i rozluźnianiu mięśni. Zwiększa zakres ruchu, poprawia mobilność stawów i elastyczność mięśni. Zapobiega kontuzjom, rozluźnia po treningu dynamicznym, wysiłkowym. Pomaga zachować sprawność.

Pilates

System ćwiczeń stworzony na początku XX wieku, łączy elementy jogi, baletu oraz ćwiczeń izotonicznych. Polega na wykonywaniu precyzyjnych i powolnych ruchów o niewielkim zasięgu. Poprzez prawidłowe wykonywanie ćwiczeń możesz wysmuklić swoją sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.. Pilates wzmacnia mięśnie głębokie, które odpowiadają za stabilizację kręgosłupa.

Body Pump

Zajęcia z użyciem sztang, na które każdy indywidualnie dobiera odpowiadające mu obciążenie. Cały układ składa się na się z zestawu prostych ćwiczeń na różne partie mięśni odbywających się w rytm dynamicznej muzyki. Efekt: poprawa ogólnej kondycji organizmu i wzmocnienia mięśni, ścięgien oraz stawów.

Trening Obwodowy

Trening obwodowy – poprawia sprawność, wytrzymałość siłową i kondycję. Dynamika, moc, wysiłek i duża dawka adrenaliny to cechy tego treningu. Doskonała zabawa oraz intensywny wysiłek dla każdego.

Latino

Energia, radość, rozkołysane biodra i piękna figura!
Poprawa kondycji i spalanie zbędnych kalorii.
Połączenie gorących rytmów i latynoskiego temperamentu!

Trampoliny

Fitness na trampolinach to nowoczesna i rewolucyjna metoda, którą musisz wypróbować! Skaczemy, spalamy, śmiejemy się i ćwiczymy w rytmie energicznej muzyki. Trampoliny pomagają wygrać z grawitacją i poprawić kondycję ciała, a niezastąpione instruktorki zmobilizują do ćwiczeń nawet najbardziej opornych leni. Podczas ćwiczeń angażujemy większość mięśni, dzięki czemu nasze ciało będzie zgrabniejsze i jędrniejsze.

Cellulit Atak

Forma trening, która ma na celu wzmocnić i ujędrnić dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają zgrabne uda i pośladki, płaski brzuch oraz przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu.

Zumba

Połączenie tańca i fitnessu zainspirowane rytmami latynoskimi. To fuzja prostych, tanecznych kroków oraz fantastycznej muzyki, która w momencie wprawia w dobry nastrój i porywa do zabawy. Zumba jest jednym z najprzyjemniejszych sposobów na spalenie mnóstwa kalorii, nabrania pewności siebie oraz poprawy kondycji. Przeznaczona dla każdego bez względu na wiek i umiejętności.

Pożeracz tłuszczu

Wysoka intensywność i zmienne tempo charakteryzują ten trening, który wpływa na poprawę sprawności, wytrzymałości siłowej i kondycji. Stabilizuję również ciśnienie tętnicze krwi, poprawia wydolność płuc i przyspiesza przemianę materii.

TBC

TBC – to w dosłownym tłumaczeniu modelowanie całego ciała. Jest to typ ćwiczeń łączący ćwiczenia aerobowe (kładące nacisk na regulację oddechu i pulsu) i ćwiczenia wzmacniające mięśnie, cieszące się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. TBC wykonuje się do rytmicznej muzyki, a jego zadaniem jest wzmocnienie dolnych i górnych części ciała. Dominują proste kroki, niesprawiające trudności w ich powtórzeniu. Regularne ćwiczenia TBC nie tylko pomogą uzyskać zgrabną sylwetkę, ale także poprawią kondycję i zdrowie.

Zdrowy kręgosłup

Trening skoncentrowany na uczeniu prawidłowej postawy ciała, wzmacnianiu osłabionych mięśni posturalnych. Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. W trakcie zajęć wykorzystywany jest sprzęt, np. piłki. Zajęcia polecane dla wszystkich.

Cross

Trening pomagający poprawić kondycję, siłę i wydolność. Głównym założeniem jest poprawienie ogólnej sprawności poprzez doskonalenie cech motorycznych. Zajęcia są świetną alternatywą dla osób znudzonych ćwiczeniami na siłowni.

Body shape

Body Shape to nowoczesna forma zajęć fitness, która wpływa na wyrzeźbienie całego ciała. Na trening składa się rozgrzewka, ćwiczenia rozciągające i ćwiczenia wzmacniające mięśnie. Ta forma aktywności fizycznej to świetny sposób na kształtowanie sylwetki, spalanie tłuszczu i poprawę kondycji. Zestaw ćwiczeń wykonuje się w tempie umiarkowanym, co pozwala na skoncentrowanie się na technice i dokładności.

Płaski brzuch

Zajęcia przeznaczone dla osób, które szczególnie chcą wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha oraz wymodelować talię. Pierwsza część ćwiczeń to prosty układ choreograficzny, po którym następuje specjalistyczny trening ukierunkowany na ukształtowanie mięśni brzucha.

Joga

Zajęcia jogi, to intensywna praca z ciałem (uważnością, synchronizacją ruchu z oddechem, relaksacja). Ciało jest używane jako narzędzie do poszerzania świadomości i wyciszania umysłu. Praktyka polega na świadomym i precyzyjnym wejściu w daną pozycję (asanę) i pozostanie w niej przez odpowiedni czas. Każda sesja zakończona jest regenerującym relaksem. Systematyczna praktyka jogi wpływa na poprawę kondycji organizmu, podnosi, oczyszcza i stymuluje narządy wewnętrzne, rozładowuje napięcie i stres, podnosi naturalną odporność.