Katarzyna Strażyńska-Mizak

Fitness Manager

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Instruktor Pływania Swim of Ireland, Trener Personalny, Instruktor Tańca,

Instruktor TRX, Indoor Cycling, Pilates, Dyplomowany Dietyk. Taniec i muzyka to jej pasja, przez 10 lat trenowała turniejowy taniec towarzyski, zdobywając liczne nagrody w kraju i za granicą.

(Złota medalistka Mistrzostw Okręgu Krakowskiego PTT w Tańcu Towarzyskim w stylu standardowym i w kombinacji stylów – brązowa medalistka, brązowa medalistka Mistrzostw Okręgu Krakowskiego PTT w Tańcu Towarzyskim w stylu latynoamerykańskim w kat. junior).

Trenowała pod okiem znanych szkoleniowców Iwona Pavlowicz, Agustin Egurrola. W zajęciach fitness i pracy na siłowni wykorzystuje zdobytą przez siebie wiedzę dzięki licznym szkoleniom i warsztatom których jest uczestnikiem. Jej wieloletnie doświadczenie w pracy w Polsce i za granica sprawia, że każdy trening pod jej okiem jest profesjonalny i w stu procentach bezpieczny. Stawia na ciągły rozwój.